Clubkampioenschappen groot succes!

Op zaterdag 15 maart vonden de jaarlijkse clubkampioenschappen plaats, voor het eerst in Woerden. Er werd door de leden, van heel jong tot oud, gestreden om de felbegeerde titel ‘clubkampioen’. Niet alleen waren er veel deelnemers, ook veel ouders, kennissen en vrienden hadden de weg naar de sporthal aan de Essenlaan weten te vinden. De eerste wedstrijden begonnen om 10:30 (de jongste jeugd), rond 17:00 was de laatste. Een lange schermdag leverde de volgende clubkampioenen op: Bram Timmermans (degen – jeugd tm 9 jaar), Luc Wehbe (degen – jeugd 10-12 jaar), Huub Storck (degen – jeugd 13-17 jaar), Mitchell Mienis (sabel – jeugd 13-17 jaar), Bert de Groot (degen, floret, sabel – volwassenen). Bekijk hier alle uitslagen: Uitslagen 2014

Er was ook nog een aanmoedigingsprijs voor de beste jeugdige schermer te verdienen. Deze prijs ging dit jaar naar Meike Haan.

De volgende foto’s geven een aardig beeld van een zeer geslaagde dag.

364foto 21foto 11  foto 4foto 13foto 12